LAT | ENG | RUS
   KONTAKTI

SIA UGUNSMEISTARS
Juridiskā adrese: Gobas iela 29-30,
Rīga, LV-1016, Latvija
Tālrunis: +37129175499
E-pasts: edgars@ugunsmeistars.lv


   PARTNERI
SIA Ugunsmeistars piedāvā uguņošanas realizēšanai progresīvu un modernu risinājumu. Lai uguņošana nebūtu vienveidīga, haotiska, garlaicīga, un neizskatītos tikai pēc pirotehnisko materiālu atšaušanas, mēs piedāvājam veidot UGUŅOŠANAS PRIEKŠNESUMU.
Kas ir uguņošanas priekšnesums - tā ir uguņošana, kas tiek sagatavota un izšauta pēc iepriekš sagatavotas uguņošanas programmas (scenārija). Tātad pirotehniskie materiāli netiek izšauti haotiski, bet tiek sakombinēti pēc krāsām, pirotehniskiem efektiem, tiek izšauti vajadzīgajā laikā un vietā. Šo programmu sagatavo, modelējot uguņošanas epizodes, ņemot vērā pasākuma tēmu, vietu, uguņošanas ilgumu, klienta prasības un atvēlēto uguņošanas budžetu. Uguņošana tiek vadīta ar speciālu vadības sistēmu, kas dod iespēju pilnībā kontrolēt uguņošanas gaitu.

Uguņošanas veidi:
Jubileju UGUŅOŠANA no 250 - 500 Eur/min
Jubileju uguņošana ir vienkāršots uguņošanas piedāvājums, kas paredzēts nelielām svinībām, piemēram, dzimšanas dienas ballītei, kāzām, uzņēmumu jubilejas pasākumiem (skatītāju daudzums līdz 300 cilvēkiem), un tiek fokusēts tikai pasūtītājam.
 • Tiek izmantota 2. un 3. klases pirotehnika, kulminācijā 3. un 4. klases pirotehnika;
 • Uguņošanas vidējais augstums 50m, maksimālais 100m.


 • Klasiskā UGUŅOŠANA no 500 - 1500 Eur/min
  Klasiskā uguņošana ir uguņošanas piedāvājums, kas paredzēts lielam skatītāju lokam, piemēram, pilsētas svētku pasākumiem, Jaungada sagaidīšanas pasākumiem, koncertiem un dažādiem citiem publiskiem izklaides pasākumiem (skatītāju daudzums no 1000 cilvēkiem).
 • Tiek izmantota 3. un 4. klases pirotehnika, kulminācijā 4. klases pirotehnika;
 • Uguņošanas vidējais augstums 100m, maksimālais 500m:


 • UGUŅOŠANA mūzikas pavadījumā no 500 - 3000 Eur/min
  Uguņošana mūzikas pavadījumā ir piedāvājums, kas tiek sagatavots un izšauts pēc iepriekš sagatavotas uguņošanas programmas (scenārija), kura ir sasinhronizēta ar mūziku.
  Muzikālais pavadījums uguņošanu padara emocionālāku, krāšņāku un efektīvāku.
  Šis uguņošanas piedāvājums pēdējā laikā ir kļuvis populārs un klientu pieprasīts uzņēmumu jubilejas pasākumos, pilsētas svētkos, valsts nacionālos svētkos un citos publiskos izklaides pasākumos.


  UGUŅOŠANA telpās no 500 Eur
  Uguņošana telpās ir uguņošanas piedāvājums, kad tiek izmantoti atsevišķi telpu pirotehniskie elementi (specefekti), kas akcentē muzikālu priekšnesumu, šova kulmināciju u.c.


  UGUNS figūras, uzraksti, logotipi no 100 Eur
  Uguns figūras, uzraksti un logotipi ir elementi, ko izmanto kā papildus akcentu citiem uguņošanas piedāvājumiem, vai arī kā alternatīvu gadījumos, kad noteiktu iemeslu dēļ uguņošanu realizēt nav iespējams. Ir iespēja variēt ar uzrakstu un logotipu izmēriem, degšanas krāsu un degšanas ilgumu.


  Izstrādāts: